Hoxha mban fjalim

Hoxha po mbante fjalim para fshatit dhe po u thoshte fshatareve qe nuk duhet te pinin raki dhe as duhan sepse nuk e lejonte feja islame. Kur aty nga fundi ngrihet nje cerr i vogel dhe i thote:

– O hoxhe, po une te pashe ty dje duke pire cigare…

– Nuk ka mundesi – i thote hoxha,

– Vetem po kam qene tap dhe s’kam ditur ca beja

Të ngjashme

2 Komentet

  • Reply Lolaa 30/03/2011 at 5:13 pm

    Shume Barcolete e Mire………….

  • Reply Ketrina 30/03/2011 at 5:15 pm

    Shume palidhje ncncn bajat shum ok tung klm 044 194 735

  • Komento