Hobby i rrezikshem

Takohen dy shoke, njeri prej te cileve i fashuar nga koka te kembet, me syte e nxirra dhe brinje te thyera.
– Cfare ke pesuar? Te ka shtypur ndonje makine?
– Jo … e kam per shkak te hobby tim te ri.
– Cfare hobby qenka ky?
– Po, ne cdo nate, nga ora 3 e mengjesit, telefonoj numra rastesore dhe u them “O trap, gjej cili jam?”
– Dhe?
– Kete jave dy veta e gjeten

Të ngjashme

Ska komente

Komento