Heroizem

Pyet mesusja se kush din me tregu se çka eshte Heroizmi, lajmerohet zyli dhe thot: Zyli: Heroizem eshte kur tia shpetosh jeten dikujt! Mesuesja: Bravo Zyli, po ti ke shpetuar jeten ndokujt? Zyli: PO, nipit tim.. Mesuesja: E si ja shpetove jeten..? Zyli: Paj mesuese ja fsheha motres tabletat antibaby!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento