Harabeli i trullosur ben si i forte…

-Harabeli fluturon me shpejtesi drejt BMW-se, perplaset me te dhe bie perdhe i trullosur.

-Shoferi ndalon dhe e merr ne shtepi ku e vendos ne nje kafaz, i vendos pak buke dhe uje. Permendet harabeli dhe shikon i habitur rreth tij: hekura, uje dhe buke…
– Mossss! E paskam vrare ate tipin me BMW!

Të ngjashme

Ska komente

Komento