Hajduti, gjoksi dhe qellimet e paspecifikuara

Gruaja kthehet ne shtepi e merzitur pais i ishin vjedhur parate nga xhepi i kemishes.

– Po nuk e ndjeve kur hajduti te vuri doren ne gjoks? E pyet burri.
– Sigurisht qe e ndjeva, por nuk dija se cfare qellime kishte!

Të ngjashme

Ska komente

Komento