Gruja qellon te shoqin me tigan

Nje grua i qellon te shoqit me tigan.
Burri: Ca pate ?
Gruaja: Gjeta nje leter ne xhepin tend me emrin Klara :@
Burri: Mora pjese ne nje gare kuajsh javen e kaluar dhe Klara quanin kalin.
Gruaja: Ua, shpirt me fal!
Diten tjeter,gruaja i qellon prape me tigan.
Burri: Po tani cfare ?
Gruaja: Kali po te kerkon ne telefon.

Të ngjashme

Ska komente

Komento