Gruaja vret burrin

Nje grua vret burrin dhe policia mberrin ne vendin e krimit .
Polici merr shefin ne radio per ti raportuar ngjarjen
– shef gruaja e ka goditur trupin rreth 6 here me thike , rreth 35 here me pistolete dhe e ka hedhur nga kati i 7 .
– po a arritet te zbulonit se cili ka qen shkaku i kesaj vrasje ?
– po shef , gruaja i kishte thene burrit qe te mos kaloj mbi dysheme deri sa ajo te thahet !
– po mire , po gruan e keni kapur ?
– jo shef akoma, po presim te thahet dyshemeja!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento