Gruaja tradhetare

Vjen Burri ne shtepi dhe pasi shikon grun gysem te zhveshur, cuditet dhe shkon te nderrohet ne dhomen e tij. Kur hap dollapin per te gjetur rrobat e shtepise shikon nje tjeter burre.

– Po ti ca do ketu? – e pyet

– Une?? Ummm… Une po pres trenin – thot ky i kapur mat.

– Po dhe ti ca pergjigje qe jep, aman!

– Po dhe ti ca pyetje ben!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento