Gruaja qe kthehet ne jete

-Vdiq nje grua dhe ne parajse qe shkoj ju lut zotit ta risillte prap ne jete dhe zoti i dha 15 vjet jete.
-Ajo shkoj beri operacion plastik dhe u be si vajze e re se donte me shiju jeten.
-Sapo del ne rruge e shtyp makina dhe ajo i thot zot po ti me the se do rroja akoma 15 vjet ti nuk me le as nje dite atehere zoti i tha ”pse une ta kam fajin keshtu si je bere ti une nuk te njoha fare”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento