Gruaja para se te vdiste

-I dashur do me premtosh qe kur te vdes do gjesh nje grua te martohesh
-Ok – thote ky
-Dhe do ti japesh te gjitha florinjte e mija
-Ne rregull e dashur
-Po …po ..jepi dhe makinen time
-Ok
-Dhe pastaj jepi dhe rrobat e mija
-Jo jo rrobat nuk i bejne ..ti ke numrin 50 ajo 42..!

Të ngjashme

Ska komente

Komento