Gruaja e lodhur

-Ishte nje grua e lodhur dhe po vinte ne shtepi. Hyn brenda dhe ne dhomen e saj shikon 4 kembe, 2 kembe burri dhe 2 kembe gruaje.
-Ajo merr shkopin e baseballit dhe i vret. Pastaj del burri nga kuzhina dhe thote: Grua erdhen prinderit e tu dhe i lashe te flinin tek dhoma jote se ishin te lodhur!..

Të ngjashme

Ska komente

Komento