Gruaja e aksidentuar

Pasi gruaja ime pati pesuar nje aksident te rende dhe mjeket me thane ne tel se nuk kishte shpresa per te qe te jetonte, ishte rend ne spital dhe po vdiste.
Por kur shkoj e gjej gruan gjalle, ne shtrat.
– Oh, zemer,mendova se kishe vdekur…
-Edhe un, por ja qe shpetova. Cfare ke ne dore?
– Ehmm.. kjo…eshte per ty, nje shishe shampanje.

Të ngjashme

Ska komente

Komento