Gruaja

Gruaja shumë e alarmuar nga zhurma që bën burri i dehur, kur u kthye në shtëpi, u ngrit, mori një shkop në dorë dhe kur burri përballet me të i thotë:

– Mirë që më pret moj grua, por që të gatuash byrek në këtë orë më duket e tepërt…

Të ngjashme

Ska komente

Komento