Gjirokastriti ne anije

-Cfar mendon nje gjirokastrit,pasagjer ne nje anije po fundoset,ndersa turma rreth tij eshte e shqetesua edhe uleret…??
-Jam i qete,po udhetoja me nje bilete qe ma kishin dhuruar,pallton e kam te vjeter,objekte me vlere nuk kam me vete,valixhen e kam dhene hua dhe anija nuk eshte e imja…
-E cme duhet mua nese mbytem apo jo…??!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento