Gjakovari dhe pica

Na ishte nje Gjakovar dhe duke shetitur me gruan e tij kalon para nje picerie dhe gruaja i thot gjakovarit

-O burre o burre sa era e mire po vjen nga kjo piceria

-Ok ia kthen burri edhe neser do kalojm kendej

Të ngjashme

Ska komente

Komento