Galeria e artit nudist

Nje cift shkojne per te pare nje galeri arti. Aty shofin nje pikture me nje femer nudo e cila vetem organin gjenital e kishte te mbuluar me gjethe.

Gruas nuk i pelqen dhe ecen me tutje por burri vazhdonte ta shikonte.

Gruaja e pyet:
– Cfare dreqin po pret?
Dhe burri i pergjigjet
– Vjeshten…

Të ngjashme

Ska komente

Komento