Fqinjët dhe gruaja e “pangopur”

Sa i hapet dera, ia vë direkt duart në fyt. “Qelbësirë – i thotë me inat – përfitove nga fakti që isha një natë me shërbim dhe guxove të flesh me gruan time”.

Fqinji që i përgjigjet: “Të flija do ishte mirë…Po nuk më la të vija gjumë në sy gjithë natën, se kushedi sa muaj kishte pa bërë… qejf”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento