Fotografi si kujtim per 7 Marsin…

Nxenesit e nje klase u fotografuan me rastin e 7 Marsit, ndersa kujdestarja e tyre po perpiqej ti bindte te blinin fotografite:
children- Pa mendoni pak, te dashur nxenes, cfare dhurate e bukur mund te jete per mamin, per te dashurit tuaj dhe sa bukur do te jete kur te rriteni dhe te shikoni fotografite duke thene: “Shiko Gencin – tani eshte doktor” ose “Shiko Erionin – tani eshte bankier”…

Nga klasa degjohet nje ze:
– Shiko kujdestaren – tani ka vdekur!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento