Floke kuqi

Nje cift shkon tek doktori dhe i thone te shqetsuar;
-Doktor te dy jemi me floke te zinj por femija na doli me floke te kuq,si eshte e mundur?
-Sa shpesh beni dashuri -pyet doktori
-1 here ne vit pergjigjet cifti.
-Epo mos u shqetesoni eshte per shkak te ndryshkut;
-Ja kthen doktori i cliruar.

Të ngjashme

Ska komente

Komento