Femrat ma t’bukra ne bote

Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t’mir ane Bote !
Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit….hahhha.

Të ngjashme

Ska komente

Komento