Femrat e pyllit

Mblidhen te gjitha femrat e pyllit dhe ankohen te luani se meshkujt i perdorin shume nga ana seksuale.Keshtu qe luani vendos qe t\\\’ua prisnin meshkujve dhe tua jepnin vetem nje here ne muaj sa per ti kapur femrat njehere.Keshtu qe njehere ne muaj dilte luani perpara deres se depos ku mbaheshin ato te meshkujve dhe therriste me radhe.kjo e kujt eshte?e imja thoshte ariu dhe ikte.po kjo? e imja thoshe ujku dhe ikte .E keshtu me radhe.Ne fund ngeli elefanti dhe gjeli.Ngriti luani ate te elefantit dhe tha.kjo e kujt eshte?hic asnje pergjigje.elefanti po flinte.kjo e kujt eshte?hic asgje.per te fundit here tha luani:kjo e kujt eshte?.pula i afrohet gjelit dhe i thote.o gjel te lutem thuj qe eshte e jotja.

Të ngjashme

Ska komente

Komento