Femija i vogel pyet mamin

– O mami pse babi nuk ka floke te koka..
– Sepse eshte shum i zgjuar,te gjithe ata qe jane ashtu jane shume te zgjuar te keqen mami….
– Po ti maa..”Pse ke kaq shum floke?
– Qepe goje dhe vazhdo ha supen…

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply Ina Toro 27/01/2020 at 9:13 pm

    Hahahahaha qesh me lot

  • Komento