“E verteta”

Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thote.
– Grua, me fal, te kam genjyer. Gjithe ato net qe te thoja se jam ne pune deri vone isha me
femra te tjera. Dhe jo me nje po me dhjetra. Me fal por te kam tradhetuar.
Gruaja e qete i thote:
– E dija, prandaj ta dhashe helmin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento