Dy turiste ne afrike

Dy turiste ne afrike duke bere fotografi ne xhungel verejne se po i afrohet nje luan per ti sulmuar.
Ne kte moment turistet bejn te ikin dhe njeri nga kta te dy heq cizmet dhe vesh atletet me shpejtesi,shoku tjeter e shikon dhe i thot
-Kot qe po i ndrron dhe me atlete nuk vrapon me shpejt se luani
-E di e di,po me shpejt se ty do vrapoj,- ja kthen tjetri!

Të ngjashme

Ska komente

Komento