Dy shoke per Hawai

Dy tipa po udhetonin me avion per Hawai… papritur fillon te lekundet avioni nga boshlliqet e ajrit.. cohet nje prej tyre dhe I thot tjetrit:
– Obo boo do bjer avioni.. – ia pret tjetri – Na plasi neve… se mos esht avjoni jone…

Të ngjashme

Ska komente

Komento