Dy polic ne fshat

Dy polic heqin uniformat dhe vene me pushime ne fshat ,rruges shofin nje bari me dele dhe njeri nga policeti thot bariut
-Po e gjeta sa dele keni do ma falni nje
-Po mir i thot bariu provoje njeher
-Ok ktu ke 36 dele
-Bravo i thot bariu e gjete mere delen
Marin delen kto dhe ikin me vone takohen prap me bariun dhe i thot bariu
-Po e gjeta se cfar pune beni do ma japesh prap ate qe me more
-Po patjeter
-Ok pra, ju jeni Polic
-Uau si e gjete
-Po se ne vend te deles me ke marr qenin mor Budalla !!

Të ngjashme

Ska komente

Komento