Dy plaka

Ishin dy plaka dhe do benin byrecka dhe e pyet sa miell te hedh.

Ajo i thote -sa te pellcasin hedh hedh hedh ajo mjelle e i thote plakes -ja une hodha miell po keto spo pellcasin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento