Dy Hakerat

Dy shokë kompjuterista marin rrugën për në Shkup dhe rrugës u prishet vetura, mundohen të nisin po asesi dhe njëri i thot tjetrit “ej ndale motorin dalim jashtë dhe e ristartojmë përsëri e hijmë brenda”

Të ngjashme

Ska komente

Komento