Dy burra qe ngjisnin nje lavatriçe ne kate te 6-te

Ishin dy burra dhe do ngjisnin nje lavatriçe ne nje pallat ne katin e gjashte dhe u nisen per tu ngjitur dhe kur mberriten ne katin e gjashte tha njeri nga ata kemi nje lajme te keq dhe nje lajm te mire ,i miri eshte qe kemi mberritur ne katin e gjashte dhe lajmi i keqe eshte qe kemi ngaterruar pallatin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento