Duke u mbytur në det

– Njëri po mbytej në det e po thërriste: Ndihmë! Ndihme!, po mbytem, s’di not.
-I afrohet njëri e i thotë: Do you speak english?
-Yes, yes, I speak english, help me please!
-Budalla, ç’të duhet anglishtja tani, pse s’ke mësuar notin?, ia kthen ky tjetri.

Të ngjashme

4 Komentet

 • Reply elvira memaj 16/04/2011 at 1:50 pm

  shum te mira dhe qesharake bukur shummmmmmmmm…………..

 • Reply argjendi 24/04/2011 at 2:34 pm

  valla pom pelqejn shum qito barcoleta interesante veq hajni jau paska pik policve fort qysh ka guxu veq nejse ska dert(tung)

 • Reply argjendi 24/04/2011 at 2:35 pm

  elvir shum qesharake a

 • Reply elvira 24/04/2011 at 2:37 pm

  po valla argjend boll qesharake kokan (tung)…

 • Komento