Duke ike ne Elbasan

U nisa per me ik nga Elbasani ne Tirane sepse isha me 1 vend atje dhe i rash nga tuneli se mthan qe per 20 minuta je ne Tirane. Kur shkoj atje une pas 7-8 oresh
– “Ca bohet kshu mer, pse rrejn kto qe bon vec 20 minuta” – thash.
Kur mthot njoni:
“O Plako 20 minuta me makin jo ne kembe sic ke ardh ti”

Të ngjashme

Ska komente

Komento