Drenicaku dhe Llapjani !

Drenicaku hyn ne testin per leje te vozitjes. Ndez vetuën dhe niset rruges, pasi afrohet tek nje rreth-rrotullim sheh tabelen ngalohet vozitja mbi 30/h, dhe sillet në rreth 30 herë, dhe deshton nga testi.

Te nesermen takohet me mikun e tij llapjanin dhe i thote: heu bre nanen m’rrxoi pej testit se jom siell 30 her n’rreth, dhe ja kthen llapjani: po me siguri si paske numrue rrethat mier per qata tka rrxue pej teesti.

Të ngjashme

Ska komente

Komento