Drejtori!

Pasi ishte bere nje feste e madhe ne nje uzine,te nesermen drejtori therret nje nga kuadrot ne zyren e tij.

-Degjo,me sa mora vesh,ke pire shume mbreme.

Dhe jo vetem qe ishe i dehur,por ke dale lakuriq para gjithe personelit duke shetitur.Edhe nje tjeter po lakuriq me nje karroce dore.A eshte e vertet?

-ju duhet ta dini shef.Ju ishit ne karroce…

Të ngjashme

Ska komente

Komento