Donacioni

Babi, ka ardhur një tip te dera me një fletore dhe po thotë se është duke mbledhur fonde për një donacion humanitar – për një pishinë në një jetimore.
Babai: Mirë djali jem, jepja një shishe ujë!

Të ngjashme

2 Komentet

 • Reply natore 17/02/2011 at 7:24 pm

  hahaha
  shum bukur bravo
  i like<3

 • Reply edisina 21/04/2011 at 3:34 pm

  vaalllla shume interesante ke hhahhauahauhaua

 • Komento