Doktori dhe nje inxhinieri

codemoreclose tags
Nje doktor dhe nje inxhinier kishin rene ne dashuri me te njejten vajze.
Doktori i dergonte vajzes cdo dite nga nje trendafil, ndersa inxhinieri i dergonte nga nje molle, dhe nje dite behet kurioz doktori dhe e pyet inxhinierin, – ore ti pse i dergon cdo dite nga nje molle ?
Inxhinieri: Sepse nje molle ne dite te mban larg nga doktori !
Word count: 60
Draft saved at 11:16:56 am.
Toggle panel: Categories
Categories
All Categories Most Used
Anekdota nga Nastradini
Barcoleta
Barcoleta (18+)
Foto Humoristike

Të ngjashme

Ska komente

Komento