Djali i vogel

-Djali i vogel po del nga shtepia me ble buke. Kur del po e sheh se ia kan vjedhe biqikleten dhe po ja nise e po qan.
– Ne ate qast po kalon nje grup njerezish qe po e percillnin nje plake per me varose. – Hoxha po e sheh djalin tu kajte e po i thote: mos u merzit djali i jem, se e vjeter ka qen, e ka pas kohen.
– Djali po i thote: e di qe e vjeter ka qene por i kisha hype edhe naj here

Të ngjashme

Ska komente

Komento