Djali i turpshem

Nje djal simpatik por i turpshem lidhet me nje vajze handikapate, se te tjerave kishte turp tu fliste. Diten e pare dalin nga liqeni dhe ulen ne nje lokal qe kishte nje tavoline si te fshehur. Djali duke i bere disa komplimenta me gjysme zeri, merr guximin dhe i fut duart.
– C’fare ben? – i thote vajza.
Djali i frikesuar i heq duart menjehere.
– S’te thash ndalo, por me thuaj cfare po me ben se jam e paralizuar nga beli e poshte

Të ngjashme

Ska komente

Komento