Djali i sheikut

– Baba, me vjen shume turp nga vetja, pasi ndersa une shkoj ne shkolle me Ferrarin tim, shoket e mi vijne me tren…

sheiku pasi merr letren, i inatosur i kthen pergjigje:

– ne llogarine tende sapo kalova 20 milion dollare, bli edhe ti trenin tend dhe mos ne turpero!!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento