Djali dhe mami

Greku: Mami, une kam SIDA.
Mami: Mos u kthe me ne shtepi, bir… Djali: Po pse, ma?
Mami: Po erdhe, do ja ngjitesh gruas. Gruaja do ja ngjise vellait tend, vellai jot sherbetores. Sherbetorja do ja ngjise babait, babai motres sime, motra ime burrit te saj. Burri i saj do ma ngjise SIDEN mua ,une kopshtarit, kopshtari motres tende.
-Dhe po u infektua motra jote… E hengri gjithe qyteti!

Të ngjashme

Ska komente

Komento