Djali dhe e Ema

I thote djali te emes:
– Mami mami, sekretaria e babit mos eshte gje motra ime?
– Jo moj mam, pse?
– Ngaqe e degjova dje duke i thene babit: babush ca dhurate do me blesh per ditelindje?

Të ngjashme

Ska komente

Komento