Dieta

Nje dietolog i shquar, pasi i pershkruan nje diete te re pacientes se tij e paralajmeron se dieta ka edhe ndonje efekt anesor…

Pas nje fare kohe, pacientja kthehet tek mjeku dietolog dhe e gezuar i thote qe dieta e kishte dhene efektin e saj. Ajo kishte mundur te binte ne peshe plot tre kg. Por kjo diete me ka bere pak nervoze, i thote pacientja. Dje i hengra veshin burrit.

Nuk ka asgje per tu shqetesuar, i kthehet dietologu, nje vesh nuk ka me shume se 50 kalori.

Të ngjashme

Ska komente

Komento