Dashuria e pafat

Takohen dy shokë dhe njëri pyet: – A e di se çka është dashuria e pafat?
– Kur breshka dashurohet në helmetën ushtarake!, i përgjigjet tjetri.

Të ngjashme

Ska komente

Komento