Cuni Lumtur

1 cun i vogel shkon te mami me vrap!
-O ma o ma do te pys 1 gje!
-Po he o tkeqen mami!
-O ma, a bejne bebe gocat e vogla?
-Po jo ore te keqen mami, cjane keto qe thua!
Cuni i gezuar del me vrap perjashta te kalamajt dhe bertet: Hajdeni kalamaja, cdo gje ne rregull! Mund ta lozim prap ate lojen!

Të ngjashme

Ska komente

Komento