Cuni i policit

Nje polic i thote nje tjetri:
– Cuni i im eshte i pari ne te gjithe klasat e teta. Ne kimi te gjithe ne klase moren 4, 5, 6 kurse cuni im 8. Ne matematike te tere moren 6, 7, 8 kurse cuni im mori 10. Ne fikulture mbasi vrapuan po benin dush ne palester dhe te tere cunat filluan te matnin penisin dhe te gjithe e kishin nga 15-19 kurse ai i imi 25.
U hudh polici tjeter:
– Po nuk ka faj eshte 33 vjec.

Të ngjashme

Ska komente

Komento