Çmimi i arsyeshëm

-Shitet nje lope , per arsye emigrimi.
– Viti i prodhimit 2012.
– Ngjyr e zez metalizato.
– GPS
– Me bisht dhe gjinjte sportive e
modifikuar.
– Briret alumini e sapo ardhur
nga Franca.
– Kilometri dy vica.
– Lloj i karburantit 4 mullar bar
ne vit.
– Dogane+taksa te paguara , i
ka pagu demi. ;D
Çmimi i arsyeshëm

Të ngjashme

Ska komente

Komento