Cili magjistar erdhi…

Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur, e jëma fillon të bërtasë…Bobo..ctë ndodhi, ndonjë aksident?
– Jo ..e ka fajin magjistari.
Cili magjistar
– Erdhi ne shkollë për shfaqja. Më mori në skenë dhe me nxorri 100 lekshe nga hundët.
– A maskarai…
– Jo jo në fakt ai nuk bëri gjë, fajin e kanë shokët e klasës..pasi iku magjistari filluan të kërkojnëe a ka para të tjera ne hundë…

Të ngjashme

Ska komente

Komento