Cili eshte dallimi mes policit dhe majmunit?

Dy shok bisedojne, njeri e pyet tjetrin se ku osht dallimi ne mes policit dhe majmunit… Ne ate moment aty afer qellon nje polic i degjon dhe menjiher e kap njerin per krahu dhe i thot he me trego pra ku osht dallimi?Djali i friksuar i thot jo jo nuk kan kurrfar dallimi…

Të ngjashme

Ska komente

Komento