Chuck Norrisi duke notuar

Chuck Norrisi duke notuar në det e gërvisht këmbën dhe këmba pikon gjak.
Pasi peshkaqenët e ndjejnë erën e gjakut dhe e kuptojnë se është gjaku i Chuck Norrisit, ikin menjëherë nga deti dhe shkojnë në një det tjetër.

Të ngjashme

Ska komente

Komento