Cfare do te thote i cekuilibruar seksual?!

Shkon dikush tek doktori dhe i thote:
– Doktor, besoj se jam i cekuilibruar seksual!
– Diagnozen e bej une, se jo me kot jam doktor. Ti me thuaj simptomat!
– Epo doktor eshte e thjeshte! Kur kam ereksion…. bie me te ndenjura!

Të ngjashme

Ska komente

Komento