Ceshtje Fati

Papritmas nje ambulance qe po kalonte atje afer, humb kontrollin dhe e perplas kalimtarin. Shoferi i ambulances zbret, merr barelen dhe e vendos te plagosorin ne ambulanece dhe niset per ne spital. Rruges, duke buzeqeshur, shoferi i thote te plagosurit:
– Cfare fati kishe qe ne kete moment po kaloja ketej.

Të ngjashme

Ska komente

Komento